Norton 360 Deluxe to jeden z najbardziej docenianych antywirusów do domowego użytku. Sprawdź testy skuteczności i opinie redakcji w 2024.

Norton 360 Deluxe to jeden z najbardziej docenianych antywirusów do domowego użytku. Jego twórcy deklarują: „jesteśmy pewni naszej ochrony”. Sprawdziłem, czy rzeczywiście program Norton jest tak mocny jak go przedstawia producent.

Norton Antivirus powstał jeszcze w latach 80. ubiegłego wieku, to dzieło inżyniera Petera Nortona. Markę przejął Symantec i zmienił ją na NortonLifeLock.

NortonLifeLock
NortonLifeLock to jeden z potentatów na rynku antywirusów

Teraz możesz wybierać spośród kilku produktów Norton dla komputerów PC i smartfonów. Firma proponuje: Norton AntiVirus Plus, Norton 360 Standard, Norton 360 Deluxe oraz Norton 360 Premium.

Antywirusy z rodziny Norton 360 różnią się ceną, liczbą urządzeń, na których można zainstalować ochronę oraz dodatkowymi aplikacjami.

W tej recenzji zajmę się Norton 360 Deluxe, czyli jednym z najchętniej wybieranych antywirusów.

Norton 360 Deluxe - oferta
Norton 360 Deluxe chroni 5 urządzeń – to rozwiązanie dla rodzin

Sprawdź aktualne promocje na Norton 👉

TL;DR: antywirus Norton 360 Deluxe

Jeżeli brak Ci czasu na przeczytanie całej recenzji, to poniżej znajdziesz podsumowanie. Zorientujesz się, czy Norton 360 Deluxe to dobra ochrona przed oprogramowaniem destrukcyjnym.

 1. Norton 360 Deluxe oferuje kompleksową ochronę i bardzo dobrze zabezpiecza przed złośliwym oprogramowaniem, jego skuteczność jest potwierdzona wyróżnieniami PC Magazine oraz badaniami niezależnych ekspertów.
 2. W ramach jednej subskrypcji zabezpieczysz 5 dowolnych urządzeń.
 3. Antywirus Norton ma sporo fałszywych alarmów, choć nie wszyscy użytkownicy uważają to za wadę,
 4. W Norton 360 Deluxe znajdziesz aplikacje, które nie są dostępne w tańszych subskrypcjach – to m.in. kontrola rodzicielska, monitoring Dark Web, opcję ochrony kamerki internetowej (możesz je wykupić osobno).
 5. Antywirus ma wersję na komputer PC i Mac oraz smartfony i tablety z systemem Android i iOS.Zaletą Norton 360 Deluxe jest wsparcie techniczne przez telefon/czat
 6. Masz zapewnioną pomoc w języku polskim przez telefon i czat internetowy na żywo,
 7. Norton obiecuje zwrot pieniędzy jeżeli jego specjaliści nie usuną wirusa z Twojego urządzenia.
 8. Norton obsłużysz za pomocą intuicyjnego portalu, a rejestracja programu i jego używanie nie sprawia kłopotu osobom o mniejszej wiedzy technicznej.
 9. Przy rejestracji jest wymagana karta kredytowa – przed rozpoczęciem darmowego testowania Norton 360 Deluxe musisz podać sposób płatności.
 10. Norton 360 Deluxe nie jest najtańszym produktem na rynku – twórcy zapewniają, że za ceną idzie jakość.

Sprawdź aktualne promocje na Norton 👉

Wsparie techniczne
Zaletą Norton 360 Deluxe jest wsparcie techniczne przez telefon/czat

Program Norton 360 Deluxe – wszystko, co powinieneś o nim wiedzieć

Norton 360 Deluxe to przede wszystkim potężny antywirus, który oferuje podstawową, a jednocześnie kompleksową ochronę przeciwko złośliwemu oprogramowaniu i innym zagrożeniom płynącym z Internetu.

Norton AntiVirus Plus
Sercem Norton 360 Deluxe jest bardzo silny antywirus

Norton Antivirus Plus umożliwia:

 • bezpieczne przeglądanie stron www,
 • bezpieczne wykonywanie przelewów online,
 • skuteczną ochronę w czasie rzeczywistym blokującą oprogramowanie szyfrujące dostęp do plików na komputerze (ransomware), oprogramowanie szpiegujące (spyware) lub wyłudzające wrażliwe dane (phishing),
 • 3 warianty skanowania – skanowanie szybkie, najbardziej podatnych na atak elementów systemu; pełne skanowanie wszystkich plików na urządzeniu i dyskach przenośnych; skanowanie niestandardowe, czyli wybranych obszarów; możesz samodzielnie ustawić harmonogram skanowania lub zdać się na opcje domyślne,
 • łatwe zarządzanie zabezpieczeniami – dzięki wygodnemu interfejsowi.

Norton daje wiele poziomów ochrony dla komputera PC lub Mac, w tym ochronę za pomocą zapory (firewall).

Cechy
Norton 360 Deluxe to ochrona przed zagrożeniami w czasie rzeczywistym plus dodatkowe aplikacje

Norton 360 Deluxe – co zawiera

Norton 360 Deluxe pobierzesz dla 5 różnych rodzajów urządzeń (komputerów PC, Mac oraz systemu Android i iOS). To jeden z dwóch wyższych poziomów ochrony urządzeń w ofercie Norton.

Wykupując subskrypcję otrzymasz:

 • aplikacje z niższych planów, czyli Norton Antivirus Plus i Norton 360 Standard zawierające:
  • ochronę przed oprogramowaniem szpiegującym, antywirusowym, oprogramowaniem destrukcyjnym i oprogramowaniem wymuszającym okup,
  • zabezpieczenie antywirusowe wspierane sztuczną inteligencją i uczeniem maszynowym,
  • kopię zapasową w chmurze o pojemności 50 GB (niższe plany mają 2-10 GB),
  • zaporę Norton Smart Firewall, która m.in. blokuje podejrzany ruch sieciowy na komputerze – może działać na ustawieniach automatycznych lub, jeśli czujesz się na siłach, sam ją skonfigurujesz; ma własną „białą listę” bezpiecznych aplikacji i programów, których nie blokuje,
  • Norton Password Manager, czyli bezpieczny manager haseł,
  • Norton Power Eraser, który wyszukuje i usuwa dobrze ukryte wirusy,
  • obietnicę ochrony lub zwrot pieniędzy, jeżeli eksperci Norton nie ochronią Twojego urządzenia przed oprogramowaniem destrukcyjnym.
Password Manager
Manager haseł ułatwia tworzenie i przechowywanie silnych haseł do wszelkich kont online

To nie wszystko. Wydając pieniądze na subskrypcję Norton 360 Deluxe dostaniesz również aplikacje, których nie ma w tańszych planach:

 • kontrolę rodzicielską i ochronę czasu szkolnego,
 • Secure VPN dla 5 urządzeń (dostępny również w Norton 360 Standard, ale tylko dla jednego urządzenia),
 • SafeCam, czyli ochronę kamerki internetowej,
 • monitoring Dark Web w poszukiwaniu wrażliwych danych, które mogły wycieknąć lub przestępcy wykradli je i wystawili na sprzedaż (np. numery karty).
Norton Family - kontrola rodzicelska
Internet pełny jest zagrożeń – kontrola rodzinna pomoże chronić przed nimi najmłodszych

Norton ma też darmowe rozszerzenie do przeglądarki, które poprawią Twoje bezpieczeństwo podczas korzystania z Internetu. To Norton Safe Web, który w wynikach wyszukiwania wizualnie oznacza poziom bezpieczeństwa witryn.

Norton Safe Web
Norton oferuje bezpłatne wsparcie – to Safe Web ostrzegające przed niebezpiecznymi linkami

Norton 360 Deluxe – dodatkowe narzędzia

Spójrz, co oferują aplikacje z programu Norton 360 Deluxe.

Kontrola rodzicielska – norton Family

Informacje o stronach odwiedzanych przez dzieci, opcja blokowania nieodpowiednich witryn, ustawienie limitu czasu na korzystanie z smartfona, podgląd wyszukiwanych haseł, raporty o aktywności dostarczane na skrzynkę e-mail rodzica – to niektóre funkcje ochrony najmłodszych przed niewłaściwymi lub niebezpiecznymi treściami z sieci.

Program Norton Family pomaga również organizować czas najmłodszych przed ekranami, uczy dyscypliny przy korzystaniu z Internetu, blokuje witryny, które mogą rozpraszać przy odrabianiu lekcji.

Kontrolę rodzicielską zainstalujesz na należącym do dziecka komputerze z systemem Windows oraz telefonach/tabletach z system Android i iOS.

Możesz monitorować działania dziecka i zarządzać nimi z dowolnego urządzenia — z systemem Windows, Mac, iOS lub Android — za pomocą aplikacji mobilnych lub po zalogowaniu się na swoje konto w witrynie my.Norton.com.

Minusem jest brak możliwości lokalizacji urządzenia, z którego korzysta dziecko. To opcja niedostępna w Polsce i w większości krajów europejskich.

Secure VPN

Szyfrowanie połączenia, kiedy przeglądasz strony www lub korzystasz z serwisów internetowych, maskowanie IP, obejście ograniczeń terytorialnych nałożonych przez serwisy streamujące filmy i seriale, swobodne korzystanie z torrentów i sieci P2P, bezpieczne sprawdzanie poczty w dowolnym miejscu – to zalety korzystania z sieci VPN.

Norton Secure VPN
Secure VPN od Nortona to dobry sposób na bardziej bezpieczne i anonimowe korzystanie z sieci

Secure VPN docenią osoby, dla których ważne jest bezpieczeństwo transakcji online, korzystają z publicznej sieci Wi Fi, dbają o swoją anonimowość podczas przeglądania Internetu.

Sieć Secure VPN możesz mieć również w tańszej subskrypcji (Norton 360 Standard), ale użyjesz jej tylko na jednym urządzeniu.

Norton 360 for Gamers - dla graczy
VPN Norton jest jednym z elementów oferty firmy dla graczy

Norton Password Manager – aplikacja do przechowywania haseł

Znasz utrapienie, jakie sprawie wymyślanie i zapamiętywanie nowych haseł? W dodatku zazwyczaj muszą to być hasła długie, zawierające duże litery, cyfry i znaki specjalne… Menedżer haseł rozwiązuje problem.

Norton Password Manager pozwala generować silne, złożone i niepowtarzalne hasła do najróżniejszych kont: bankowości online, skrzynek pocztowy e-mail, internetowych serwisów społecznościowych, gier czy też najróżniejszych usług sieciowych.

Zapisywanie haseł na karteczkach lub modyfikowanie podstawowego hasła, żeby było je łatwiej zapamiętać, nie jest, delikatnie mówiąc, optymalnym rozwiązaniem. Aplikacja Nortona służy również do bezpiecznego przechowywania haseł.

Wszystkie hasła generowane przy użyciu Norton Password Manager są w bezpiecznym, zaszyfrowanym sejfie w chmurze (na wirtualnym dysku). Twoim zadaniem jest zapamiętanie tylko hasła głównego.

Menadżer haseł Norton synchronizuje hasła między komputerem PC oraz urządzeniami przenośnymi z systemem iOS lub Android.

Dark Web monitoring – bezpieczne dane karty kredytowej i ochrona tożsamości

Dark Web (zwany również Darknetem) to część ukrytego Internetu, do którego nie mają dostępu tradycyjne wyszukiwarki (np. Google).

Dark Web Monitoring
Aplikacja Dark Web Monitoring ostrzeże, jeżeli przestępcy wystawią Twój adres e-mail lub inne dane na sprzedaż

Cyberprzestępcy używają Dark Web do sprzedaży nielegalnych lub skradzionych dóbr. Wśród nich są wrażliwe dane, które wyciekły np. ze sklepów www lub zostały wykradzione przy użyciu złośliwego oprogramowania.

Z pewnością nie chcesz, żeby numery karty płatniczej, dane do logowania do e-bankowości czy skrzynki pocztowej były wystawione na sprzedaż. Dark Web Monitoring ma temu zapobiec.

Ochrona tożsamości użytkownika Norton 360 Delux polega na przeczesywaniu Darkwebu w poszukiwaniu danych karty kredytowej lub innych wrażliwych informacji.

Aplikacja zaalarmuje Cię, jeżeli znajdzie adres e-mail lub inne dane, które dodatkowo podasz (w tym 5 numerów kont ubezpieczeniowych lub numerów identyfikacyjnych – np. polisy zdrowotne, na dom – 5 adresów e-mail, 5 numerów telefonu, 10 numerów kart kredytowych oraz 10 tagów graczy).

Safe Cam

Przestępcy mogą używać oprogramowania szpiegującego do m.in. przechwycenia kamerki w Twoim urządzeniu. Robią to, żeby zdobyć materiały, które użyją do szantażu.

Program Safecam ostrzega użytkownika przed próbami uzyskania nieautoryzowanego dostępu do kamerki internetowej w laptopie lub komputerze.

Funkcje SafeCam są dostępne tylko w systemie Windows.

Norton AntiTrack
Ciekawym narzędziem dla ceniących anonimowość w sieci jest Norton AntiTrack

Program antywirusowy Norton 360 Deluxe – oferta, zasady i czy warto skorzystać

Norton 360 Deluxe dla 5 komputerów PC lub/i innych urządzeń kosztuje 139,99 zł za pierwszy rok. Odnowienie subskrypcji kosztuje natomiast 384,99 zł za rok.

Norton 360 Deluxe – wersja darmowa i zwrot pieniędzy

Antywirus i wszystkie funkcje ochrony możesz bezpłatnie przetestować przed zakupem. Norton daje na to 30 dni.

Miesiąc to sporo czasu, żebyś wnikliwie ocenił czy Norton 360 Deluxe to antywirus dla Ciebie. Jednak pojawia się pewna niedogodność.

Przy rejestracji bezpłatnej wersji próbnej musisz podać metodę ewentualnej przyszłej płatności. To może być karta kredytowa, karta debetowa lub PayPal.

Przed darmowym okresem próbnym potrzebujesz numeru karty płatniczej lub kredytowej

Korzystając z darmowego Nortona należy zachować czujność. Nie chcesz na stałe korzystać z tego antywirusa? Zakończ subskrypcję przed upływem okresu próbnego, bo system automatycznie pobierze pieniądze z Twojego konta za rozpoczęcie płatnego korzystania z programu.

Gwarantujemy zwrot pieniędzy za zakup rocznej subskrypcji Norton – obiecuje producent. Zwrot środków możliwy jest w ciągu 60 dni od daty zakupu/pobrania opłaty za odnowienie planu.

Kupno miesięcznej subskrypcji uprawnia do zwrotu pieniędzy, jeśli wniosek zostanie przesłany w ciągu 14 dni od daty zakupu. Pamiętaj, że miesięczne odnowienia nie podlegają zwrotowi.

Porównanie różnych planów Norton

Jak wypada porównanie Norton 360 Delux do pozostałych subskrypcji? Najłatwiej sprawdzisz to w poniższej tabelce:

Norton AntiVirus PlusNorton 360 StandardNorton 360 Deluxe
cena za rok*199,99 zł309,99 zł384,99 zł459,99 zł
liczba urządzeń1 komputer PC/Mac1 komputer PC/MAC/smartfon/tablet5 komputerów PC/MAC/smartfonów/tabletów10 komputerów PC/MAC/smartfonów/tabletów
ochrona przed malware (m.in. wymuszających okup i szpiegującym)taktaktaktak
kopia zapasowa plików z komputera (w chmurze)2 GB10 GB50 GB75 GB
zapora (firewall) dla PC/Mactaktaktaktak
generator silnych haseł (Password Manager)taktaktaktak
zwrot pieniędzy jeżeli eksperci Norton nie usuną programu, który zawirusował urządzenie taktaktaktak
kontrola rodzicielskanienietaktak
czas szkolnynienie taktak
VPN nie1 PC/MAC/smartfon/tablet5 PC/MAC/smartfonów/tabletów10 PC/MAC/smartfonów/tabletów
funkcja SafeCam blokująca nieautoryzowany dostęp do kamery internetowej komputeranietaktaktak
funkcja Dark Web Monitor – program przeszukuje ukryte zasoby internetu w poszukiwanie adresu e-mail klienta i innych danych, które mogły być wykradzione przez przestępcównienietaktak

Program Norton 360 Deluxe – testy

Skuteczność antywirusów badają wyspecjalizowane laboratoria. Wyniki testów pomagają sprawdzić, ile jest prawdy w zapewnieniach producentów, że ich programy są kuloodporne.

Sprawdziłem, czy Norton 360 to rzeczywiście najlepiej oceniana usługa zabezpieczająca dla komputerów PC, Mac oraz dla urządzeń mobilnych Android i iOS.

Wyniki antywirusa Norton 360 Deluxe w AV-Comparatives

Wyniki testów AV-Comparatives
Norton jest regularnie nagradzany przez AV-Comparatives

Norton 360 Deluxe dla Windows wypadł bardzo dobrze w testach Real World Protection (ochrona w warunkach rzeczywistych) – zablokował wszystkie zagrożenia płynące z Internetu.

Eksperci AV-Comparatives docenili, że antywirus łączy 100 procentową skuteczność z minimalnym spowolnieniem komputera PC. Każdy program antywirusowy korzysta z zasobów chronione urządzenia, jednak Norton nie obciąża systemu w sposób dokuczliwy dla użytkownika.

Możesz przeglądać strony Internetowe lub używać innych programów bez obawy, że Twój komputer „zamuli się”.

Wyniki AV-Comparatives
Norton znalazł się wśród trzech antywirusów z największą skutecznością – zablokował 100 proc. zagrożeń

Minusy Norton 360 Deluxe? Laboratorium zauważyło, że antywirus podnosi dużo fałszywych alarmów. To znaczy, że czasem ostrzega przed niezłośliwymi stronami www lub blokuje pobieranie plików, które nie mają wirusów. Np. bezpieczny pakiet internetowy DirectX package został rozpoznany jako Trojan.Gen.X

Fałszywe alarmy sprawiły, że Norton dostał gorsze noty od AV-Comparatives. Musisz sam ocenić, co jest ważniejsze: świetna skuteczność czy pewna nadgorliwość w ochronie Twojego komputera PC.

Wyniki antywirusa Norton 360 w AV Test

Wyniki AV Test
Norton 360 dla Windows zdobył tytuł „Top Produkt”

Norton miał 100 proc. skuteczność w najnowszych badaniach laboratorium AV Test. Eksperci przyznali mu tytuł „Top Produkt”.

Bardzo skutecznie chronił komputer PC przed atakami „0-day malware” czyli groźnym złośliwym oprogramowaniem, które wcześniej nie zostało sklasyfikowane. Równie dobrze radzi sobie z destrukcyjnymi programami, które pojawiły się w ciągu 4 tygodni przed testem.

Norton 360 jest bezpieczny i nie spowalnia nadmiernie komputera. Choć korzysta z zasobów systemu, to jego wpływ na szybkość przeglądania sieci lub pobierania plików jest mniejszy niż średnia w branży.

Norton 360 Android - wyniki AV TEST
Norton dla Androida skutecznie broni smartfona bez rozładowania baterii urządzenia

Równie dobrze Norton 360 wypadł w testach aplikacji na system Android. Bardzo dobrze broni przed złośliwym oprogramowaniem, a jednocześnie nie wyczerpuje baterii smartfonu i nie spowalnia jego działania.

Na komputerach z MacOS, eksperci testowali odporność antywirusa na malware znane z ostatnich 4 miesięcy. Norton zapobiegł wszystkim atakom.

Wyniki AV TEST dla macOS
Antywirus Norton 360 Deluxe równie skutecznie co komputerów z Windows broni komputerów Mac

Norton 360 Deluxe recenzja – podsumowanie

Przyszła pora na podsumowanie recenzji Norton 360 Deluxe i opinie redakcji. Czy to rzeczywiście tak dobry antywirus, który skutecznie chroni komputery PC, Mac oraz smartfony Android i iOS? Zobacz, jakie są zalety i wady tego antywirusa. Dodałem również opcję „Norton to zależy” czyli cechy, które mogą zachęcić lub zniechęcić do wyboru tego produktu.

Zalety Norton:

 • Norton 360 Deluxe daje kompleksową ochronę komputerów PC, bardzo dobrze chroni przed złośliwym oprogramowaniem i innymi zagrożeniami, np. trojanami ukrytymi w niebezpiecznych aplikacjach,
 • licencja obejmuje ochronę do 5 urządzeń stacjonarnych i mobilnych – to dobre rozwiązanie dla rodziny,
 • program posiada funkcję Password Manager, która pomaga tworzyć i przechowywać silne hasła,
 • użyjesz program Secure VPN, który ukryje Twoje IP i szyfruje komunikację w sieci,
 • otrzymasz aplikacje, które pozwalają Ci bezpiecznie przeglądać Internet (również darmową Norton Safe Web),
 • nie musisz samodzielnie decydować, co zrobić z podejrzanym/groźnym plikiem – antywirus automatycznie usunie go lub podda kwarantannie,
 • wsparcie dla użytkowników przez telefon lub czat na żywo,
 • Norton oferuje mocne zabezpieczenie na różne platformy, dla komputerów PC i MAC, urządzeń mobilnych Android i iOS,
 • wybierając Norton 360 Deluxe otrzymasz miejsce w chmurze na przechowywanie najcenniejszych danych, które możesz stracić z powodu awarii dysku twardego lub ataku ransomware (50 GB).
Centrum aktualizacji Norton
Na stronie Norton szybko i bezproblemowo uaktualnisz swojego antywirusa

Wady Norton:

 • abonament za pierwszy rok ma często atrakcyjną, promocyjną cenę, jednak odnowienie subskrypcji jest już o wiele droższe.
 • niektóre funkcje – np. SafeCam – są dostępne tylko w systemie Windows,
 • Norton Safe Search nie ocenia bezpieczeństwa i nie filtruje linków sponsorowanych w wynikach wyszukiwania, aplikacja nie jest też dostępna we wszystkich przeglądarkach,
 • kontrola rodzicielska ma ograniczenia, np. z funkcji nadzorowania filmów oglądanych przez dzieci skorzystasz w systemach iOS i Android za pośrednictwem przeglądarki Norton wbudowanej w aplikację, a narzędzie nie będzie działało w przypadku aplikacji YouTube (tylko w serwisie YouTube.com),

Norton to zależy:

 • wymagana karta kredytowa do rejestracji przed rozpoczęciem próbnego korzystania z antywirusa,
 • po zakończeniu darmowego testowania Norton, opłata zostanie naliczona automatycznie (musisz wcześniej zrezygnować z subskrypcji),
 • nie wszystkie funkcje – np. kontroli rodzicielskiej – dostępne są na każdej platformie, ograniczenia dotyczą przede wszystkim produktów Apple,
 • wykupując subskrypcję dostaniesz oprócz antywirusa inne aplikacje, których być może nie potrzebujesz lub chcesz nabyć od innego dostawcy.
Centrum odnawianie subskrypcji Norton
Wszelkie informacje na temat rejestracji produktu i odnawiania subskrypcji znajdziesz na witrynie www producenta

Sprawdź aktualne promocje na Norton 👉

Norton 360 Deluxe – najczęściej zadawane pytanie (FAQ)

Który Norton lepszy?

To zależy od Twoich wymagań oraz zasobności portfela. AntiVirus Plus oraz Norton 360 Standard są tańsze, ale zainstalujesz je tylko na jednym komputerze i nie mają niektórych aplikacji, np. kontroli rodzicielskiej. Norton 360 Deluxe jest lepszy jeżeli chcesz zabezpieczyć do 5 urządzeń mobilnych Android, iOS lub stacjonarnychMac lub Windows i zależy Ci na dodatkowych funkcjach i/lub bardziej pojemnym miejscu w chmurze.

Jakie są wymagania systemowe, żeby korzystać z Norton 360 Deluxe?

Norton 360 Deluxe zainstalujesz na komputerach z systemem Windows i Mac oraz smartfonach z Android i iOS.

Wymagania dla Windows:
Microsoft Windows 10, Microsoft Windows 10 w trybie S (32- lub 64-bitowy lub ARM32) w wersji 1803 i nowszych,
Microsoft Windows 8/8.1,
Microsoft Windows 7 z dodatkiem Service Pack 1 lub nowszym,

Wymagania dla Mac:
Mac OS X 10.10.x (Yosemite) lub nowszy.

Pamiętaj, że Norton nie można zainstalować na Chromebook, Amazon (Kindle/Fire) oraz Huawei.

Część funkcji nie jest dostępna na komputerach Mac – użyjesz ich tylko na urządzeniach z systemem Windows (kontrola rodzicielska, kopia zapasowa w chmurze, SafeCam).

Ile kosztuje Norton 360 Deluxe?

Norton 360 Deluxe kosztuje 139,99 zł za pierwszy rok, a odnowienie subskrypcji to wydatek 384,99 zł. Pamiętaj, że Norton często proponuje różne promocje, które obniżają cenę antywirusa w pierwszych 12 miesiącach używania.

Jak zainstalować Norton 360 Deluxe?

Instalacja Norton 360 Deluxe jest łatwa i odbywa się z poziomu strony www producenta. Wystarczy wybrać subskrypcję, założyć konto, opłacić produkt, a po rejestracji pobrać i uruchomić plik instalacyjny.

Jak zapłacić za Norton?

Jeżeli nie masz karty kredytowej lub nie chcesz je używać, to możesz przy aktywacji podać kartę debetową lub konto PayPal. Norton 360 Deluxe aktywujesz również podając klucz produktu, który dostałeś przy zakupie (w oknie głównym programu wybierz przyciski: Pomoc > Informacje o koncie).

Jak aktywować Norton 360 bez karty kredytowej?

Jeżeli nie masz karty kredytowej lub nie chcesz je używać, to możesz przy aktywacji podać kartę debetową lub konto PayPal. Norton 360 Deluxe aktywujesz również podając klucz produktu, który dostałeś przy zakupie (w oknie głównym programu wybierz przyciski: Pomoc > Informacje o koncie).

Sprawdź aktualne promocje na Norton 👉