Marka Eset jest dobrze znana, a ponad 30 lat doświadczenia robi wrażenie, jednak czy faktycznie Eset Internet Security zasługuje na zaufanie w 2024?

Marka Eset jest dobrze znana, a ponad 30 lat doświadczenia robi wrażenie, jednak czy faktycznie Eset Internet Security zasługuje na zaufanie? Sprawdziłem jakie ma funkcje, ile kosztuje, co mówią o nim eksperci, jakie są jego wady i zalety.

Eset Internet Security to program antywirusowy przeznaczony do użytku domowego lub dla małych firm. Wyprodukowała go słowacka firma Eset, która działa na rynku od 1987 roku.

Zobacz, czy oprogramowanie Eset to dobra propozycja dla Ciebie.

Sprawdź aktualne promocje na ESET 👉

TL;DR: program Eset Internet Security

Być może nie masz czasu czytać całej recenzji Eset Internet Security. Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje o tym programie.

 1. Eset Internet Security to program dla użytkowników domowych, możesz go zainstalować nawet na 9 stanowiskach.
 2. Bardzo dobrze chroni przed wszelkiego rodzaju złośliwym oprogramowaniem (także typu 0-day czyli jeszcze niesklasyfikowanymi), wirusami i robakami komputerowymi.
 3. Program ma mocne narzędzia do zabezpieczenia bankowości internetowej i zakupów online.
 4. Eset Internet Security możesz testować za darmo przez 30 dni.
 5. Wśród funkcji antywirusa jest m.in. ochrona kamery internetowej i sieci domowej, kontrola rodzicielska, aplikacja Anti-Theft (także na komputery stacjonarne).
 6. Część narzędzi – np. menedżer haseł – dostępnych jest tylko w droższym planie Eset Smart Security Premium choć konkurencyjne programy antywirusowe udostępniają je nawet w bezpłatnych wersjach produktu.
 7. Antywirusa użyjesz na komputerach z system Windows i Mac oraz urządzeniach z Android, nie ma wersji na iOS.
 8. Eset Internet Security ma bardzo dobre narzędzia diagnostyczne dla bardziej zaawansowanych użytkowników (zdecydowanie lepsze niż konkurencji produkujący antywirusy).
 9. Program rozwijany jest przez specjalistów z biura badawczo-rozwojowego Eset w Krakowie.

Sprawdź aktualne promocje na ESET 👉

Program Eset Internet Security – wszystko, co powinieneś o nim wiedzieć

Eset Internet Security to antywirus będący następca Eset Smart Security, który ma Ci dać bezpieczeństwo i komfort podczas przeglądania stron www i korzystania z usług i serwisów internetowych (także e-bankowości).

Eset Internet Security
Eset Internet Security to rozbudowana wersja Eset Smart Security

Internet Security ma wszystkie funkcje poprzednika, a dodatkowo producent uzbroił go w skaner UEFI i Monitor sieci domowej (więcej o tych narzędziach za chwilę).

Spójrz, co konkretnie znajdziesz w oprogramowaniu Eset.

Eset Internet Security

Program oferuje kompleksową ochronę:

 • antywirus – serce Eset Internet Security, które:
  • blokuje ataki typu exploit czyli z wykorzystaniem luk w legalnym oprogramowaniu czy też w przeglądarkach www,
  • chroni przed złośliwym oprogramowaniem, w tym najgroźniejszym ransomware (szyfrującym pliki i żądającym okupu za zwrot dostępu),
  • powstrzymuje ataki złośliwych skryptów, które wykorzystują np. skrypty Java do infekowania komputera przez przeglądarki internetowe,
  • chroni przed atakami z sieci m.in. nie dopuszcza do penetrowania zasobów komputera przez niepowołane osoby (firewall),
 • skanery UEFI i WMI
  • UEFI wyszukuje szkodniki, które aktywują się przed uruchomieniem systemu, są odporne na antywirusy i potrafią przeżyć ponowną instalację systemu,
  • WMI znajduje odniesienia do zainfekowanych plików i złośliwego oprogramowania wewnątrz Windows Management Instrumentation (to narzędzia do zarządzania urządzeniami i aplikacjami w środowisku Windows.
 • skanowanie komputera, w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania dobrze ukrytego w systemie (np. zaszyfrowane),
 • skanowanie komputera podczas bezczynności (wykrywa zagrożenia zanim ) oraz pobierania plików,
 • białe listy bezpiecznych plików utworzone z wykorzystaniem systemu reputacyjnego Eset LiveGrid (trafiają do niego informacje zebrane automatycznie od użytkowników antywirusa – możesz zgodzić się na to podczas rejestracji produktu),
 • wykorzystanie rozwiązań chmurowych – szybsze skanowanie komputera z minimalnym wykorzystaniem jego zasobów,
 • wykrywanie potencjalnie niepożądanych aplikacji (oprócz destrukcyjnych w grę wchodzą spowalniające system, pogarszające stabilność lub zmieniające jego działanie)
 • HIPS czyli system chroniący kluczowe elementy systemu,
 • zaporę sieciową monitorującą połączenia sieciowe – do wyboru jest tryb interaktywny, tryb automatyczny, tryb oparty na regułach i uczenia się.
Wielowarstwowe zabezpieczenia
Wielowarstwowa ochrona komputerów w wydaniu Eset

Zaawansowane narzędzia diagnostyczne to propozycja dla użytkowników z większą wiedzą techniczną. Mogą przeanalizować m.in. uruchomione procesy (program poinformuje czy są wśród nich procesy niebezpieczne) i połączenia sieciowe, przejrzeć pliki dziennika, monitor aktywności oraz raport zabezpieczeń, a także użyć Eset SysInspector (kompleksowy zespół danych na temat systemu). Eset SysRescue Live to z kolei narzędzie do czyszczenia komputera ze złośliwego oprogramowania – można nim przeskanować komputer bez konieczności uruchamiania systemu.

Eset antivirus – dodatkowe narzędzia

Eset to nie tylko klasyczny antywirus. Podobnie jak większość współczesnych programów antywirusowych obudowany jest dodatkowymi narzędziami i aplikacjami. Może Cię zainteresować:

Kontrola rodzicielska – Eset Parental Control

Kontrola rodzicielska
Dzięki kontroli rodzicielskiej Eset możesz zadbać o bezpieczeństwo swoich dzieci podczas korzystania z Internetu

Funkcje kontroli rodzicielskiej to m.in.:

 • Web Guard czyli ochrona przed stronami, które zawierają destrukcyjne treści lub nieodpowiednie ze względu na wiek dziecka,
 • wybór ponad 20 kategorii tematów stron internetowych, które nie będą dostępne dla Twoich podopiecznych,
 • możliwość monitorowania, co dziecko robi w sieci – otrzymasz raporty z jego aktywności,
 • opcja domyślnych ustawień – po podaniu wieku dziecka program sam określi, które witryny internetowe będą dla niego niedostępne,
 • stworzenie własnej listy blokowanych stron i serwisów www,
 • zabezpieczenie ustawień za pomocą hasła (dziecko nie będzie miało do nich dostępu),
 • kontrola i zarządzanie aplikacjami – ustawisz czas przez jaki podopieczny może z nich korzystać, zablokujesz dostęp do nieodpowiednich aplikacji, podzielisz je na Dozwolone, Niedozwolone oraz Gry i Zabawy,
 • lokalizacja smartfonu dziecka (z poziomu aplikacji lub strony my.eset.com) z możliwością tworzenie bezpiecznych stref (dostaniesz alarm po tym, jak podopieczny je opuści),
Eset Parental Control
Kontrola rodzicielska Eset Parental Control dostępna jest jako aplikacja mobilna. Możesz z niej korzystać w wersji darmowej lub płatnej – z dodatkowymi funkcjami

Kontrolę rodzicielską od Eset – jako osobne narzędzie – przetestujesz bezpłatnie przez 30 dni. Cena aplikacji: 98,89/1 rok, 148,34 zł/2 lata, 197,78 zł/3 lata.

Warto dodać, że Eset Parental Control ma wsparcie techniczne w języku polskim.

Anti-Theft

Anti-Theft
Anti-Theft to narzędzie, które znajdziesz w wyższych planach antywirusa: Internet Security i Smart Security Premium oraz Mobile Security

Aplikacja pomoże Ci w odnalezieniu skradzionego laptopa lub komputera.

Jeżeli jesteś ofiarą złodzieja lub po prostu zgubiłeś swoje urządzenie, to dzięki funkcji Eset Anti-Theft będziesz mógł obserwować, jakie działania wykonywane są na komputerze/laptopie oraz masz szansę śledzić urządzenie z wykorzystaniem lokalizacji na podstawie adresu IP.

Dodatkowo urządzenie będzie wykonywało zdjęcia przy pomocy kamery internetowej – zyskasz materiały, które przydadzą się np. policji w identyfikacji złodzieja.

Eset Anti-Theft - program
W przypadku kradzieży/zgubienia urządzenia należy oznaczyć je w panelu jako brakujące

Po kliknięciu przycisku „brakuje mojego urządzenia” aplikacja zablokuje dostęp do wszystkich kont (z wyjątkiem konta widmo, które jest przygotowane dla złodzieja lub nieuczciwego znalazcy urządzenia) i zacznie robić zdjęcia i zrzuty ekranu. Zobaczysz je w menu.

Do aplikacji możesz dołączyć kilka urządzeń. Przy każdym oznaczony jest poziom zabezpieczeń – od 3 do 5 gwiazdek.

Musisz pamiętać, że choć Anti-Theft to bardzo przydatne narzędzie, to funkcja działa tylko przy nawiązanym połączeniu z Internetem.

Skorzystania z tej aplikacji wymaga utworzenia konta na Eset.com.

Ochrona bankowości internetowej

Ten moduł dostępny jest Internet Security oraz Eset Smart Premium Security. Pozwoli Ci prowadzić transakcje internetowe w zaufanym i bezpiecznym środowisku.

W Eset Internet Security masz listę przeglądarek, które można uruchomić podczas korzystania z chronionej e-bankowości.

Ochrona bankowości internetowej
Aplikacja wspiera przeglądarki: Internet Explorer (domyślna, możesz ją zmienić w ustawieniach) Microsoft Edge, Google Chrome oraz Firefox

Podczas korzystania z chronionej przeglądarki, aplikacja szyfruje komunikację między klawiaturą, a przeglądarką. To zapewni Ci ochronę przed keyloggerami czyli złośliwymi programami przechwytującymi informacje o używanych klawiszach podczas np. logowania się do e-bankowości.

Ustawienie bezpiecznej bankowości Eset
Dane, które podajesz podczas wykonywania przelewów i innych transakcji – numery konta czy kart kredytowych – będą bezpieczne z ochroną e-bankowości od Eset

Eset Internet Security to jeden z przedstawicieli rodziny antywirusów Eset. Czym różni się od swoich kuzynów? Informacje znajdziesz w poniższej tabeli:

ESET Internet SecurityESET NOD32 AntivirusESET Smart Security Premium
cena (zależy od liczby stanowisk i czasu trwania licencji)licencja na 1-3 lata:
168,51 zł – 819,18 zł
licencja na 1-3 lata:
119,31 zł – 479,70 zł
licencja na 1-3 lata:
242,31 zł – 974,16 zł
liczba stanowiskdo 9do 5do 9
pełna ochrona antywirusowa (antywirus, antyspyware, antyphishing, skaner UEFI, blokada programów typu exploit i ransomware)taktaktak
optymalizacja wydajnościtaktaktak
jakie platformy chroni*Windows, MacOS, Linux, AndroidWindows, MacOSWindows, MacOS, Linux, Android
pomoc w języku polskimtaktaktak
narzędzie do bezpiecznego przeglądania internetutaknietak
firewalltaknietak
kontrola rodzicielskataknietak
Anti-Thefttaknietak
monitorowanie sieci i urządzeńtaknietak
ochrona haseł i danychnienietak
szyfrowanie ważnych plikównienietak

*Eset zakończył wsparcie dla NOD32 Antivirus for Linux Desktop 3 sierpnia 2022 r.

Program antywirusowy Eset Internet Security – oferta, zasady i czy warto skorzystać

Pora spojrzeć, na jakich zasadach możesz używać program Eset.

Eset Internet Security – cena subskrypcji

Internet Security to program płatny. Jego cena zależy od:

 • liczby stanowisk, na których zostanie zainstalowany (1-9),
 • okresu licencji (1-3 lata).

Koszt Eset Internet Security dla 1 urządzenia wynosi:

 • 1 rok – 168,51 zł,
 • 2 lata – 252,77 zł,
 • 3 lata – 337,02 zł.

Dla porównania, za licencję dla 9 urządzeń zapłacisz:

 • 1 rok – 409,59 zł,
 • 2 lata – 614,39 zł,
 • 3 lata – 819,18 zł.
Oferta Eset
Z zasady, w przypadku produktów Eset, im dłuższy czas trwania licencji tym niższa cena w przeliczeniu na jeden miesiąc. Za miesiąc rocznej licencji musisz zapłacić 14 zł, natomiast miesiąc trzyletniej licencji to koszt 9,3 zł

Za produkty Eset zapłacisz kartą kredytową, przelewem online, przez system płatniczy (PayPal, Blik) lub tradycyjnym przelewem.

Darmowy test Eset
Eset Internet Security przetestujesz za darmo przez 30 dni

Czym się różni Eset Nod32 od Eset Internet Security?

Kluczowe różnice między EsetNod32 a Eset Internet Security znajdziesz poniżej:

 • cena – Internet Security jest droższy, za licencję na 1 stanowisko/1 rok zapłacisz 168,51 zł, taka sama opcja dla Eset Nod32 kosztuje 119,31 zł,
 • Internet Security możesz zainstalować nawet na 9 stanowiskach, Nod32 na 5 stanowiskach,
 • Internet Security ma funkcje, których brak w Nod32, przede wszystkim kontrolę rodzicielską, monitor sieci domowej, ochronę kamerki internetowej, Anti-Theft, ochronę bankowości internetowej, firewall, antyspam, ochronę przed atakami z sieci,
 • Internet Security można używać również na urządzeniach mobilnych z systemem Android.

Czym się różni Eset Smart Security Premium od Eset Internet Security?

Eset Smart Security to, jak podkreśla producent, „ochrona bez kompromisów dla najbardziej wymagających”. Jednak czym konkretnie różni się najdroższy plan od Eset Internet Security? Nie tylko ceną.

 • Eset Smart Security kosztuje 242,31 – 484,62 zł za jedno stanowisko, a cena zależy od okresu trwania licencji, natomiast za Internet Security zapłacisz 168,51 – 337,02 zł,
 • Eset Smart Security ma wszystkie funkcje, które znajdziesz w niższych planach oraz dodatkowe narzędzia:
  • ochronę haseł i danych,
  • narzędzie do szyfrowania plików.

Łatwo zauważyć, że choć Eset Smart Security Premium jest znacznie droższy, to nie oferuje zdecydowanie wyższego poziomu ochrony niż Eset Internet Security.

Eset Internet Security – pomoc techniczna

Pomoc techniczna to mocna strona antywirusa. Świadczą ją – w języku polskim – certyfikowani inżynierowie z Działu Wsparcia Technicznego oraz Laboratorium Antywirusowego firmy DAGMA. Możesz się z nimi skontaktować w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8 – 17:

 • telefonicznie,
 • mailowo,
 • za pomocą formularza kontaktowego.
Pomoc techniczna
Pomoc techniczna jest bezpłatna (z wyłączeniem usług niestandardowych)

Eset Cyber Security

Aplikacja przeznaczona na komputery Mac. Zawiera najważniejsze elementy antywirusa Eset na Windows czyli ochronę przed wirusami komputerowymi i malware (ransomware, spyware) oraz programami wykradającymi dane osobiste (phishing).

Eset Cyber Security możesz kupić za 119,31 – 238,62 zł dla jednego stanowiska na 1-3 lata.

Eset Internet Security – testy jakości

Marketingowcy stają na głowach, żeby skutecznie zareklamować swoje programy antywirusowe. Bywa, że za przechwałkami skrywa się przykra prawda i program nie jest tak dobry, jak go malują.

Jak ocenić czy antywirus jest wart swojej ceny?

Dobrym pomysłem jest przejrzenie testów programów antywirusowych wykonywanych przez ekspertów z niezależnych laboratoriów.

Sprawdziłem, co o Eset Internet Security mówią wyniki badań wykonane przez specjalistów.

Wyniki Eset Internet Security w AV-Comparatives

Eset Internet Security należy do bardzo skutecznych antywirusów – wynika z testów laboratorium AV-Comparatives. Nie jest jednak w czołówce.

Test malware w AV-Comparatives
Antywirus Eset znalazł się w drugiej grupie antywirusów ocenionych pod względem skutecznej ochrony

Poziom skuteczności Eset wyniósł 99,91 proc. i znalazł się w drugiej grupie programów – otrzymał nagrodę Advanced w ochronie przed złośliwym oprogramowaniem.

Test AV-Comparatives - fałszywe alarmy
Na plus Eset Internet Security należy zaliczyć brak fałszywych alarmów, które podważają wiarygodność ostrzeżeń antywirusa

Antywirus zebrał natomiast znakomite noty za znikomy wpływ na szybkość komputera. Znalazł się na trzecim miejscu wśród wszystkich badanych programów.

Wpływ Eset na wydajność komputera
Eset chroni komputer bez spowalniania pobierania plików czy też korzystania z innych aplikacji
Eset - ochrona
Wyniki Eset w obszarze ochrony przed malware na tle innych programów antywirusowych

Wyniki Eset Internet Security w AV Test

Ostatnie testy Eset Internet Security wykonane przez to laboratorium pochodzą z grudnia 2021 roku. Antywirus otrzymał wówczas maksymalną liczbę punktów za skuteczną ochronę, niski wpływ na wydajność systemu oraz brak fałszywych alarmów.

AV TEST - nagroda dla Eset
Program dostał prestiżowy tytuł „Top produkt” za cały 2021 rok

Eset zablokował wówczas 100 proc. ataków złośliwego oprogramowania, w tym najgroźniejszego 0-day malware, czyli niesklasyfikowanych szkodników. Średnia dla wszystkich testowanych programów wyniosła 99,4 proc.

Skuteczność ochrony w testach AV TEST
W badaniach AV-Test antywirus Eset wypadł znakomicie – powstrzymał wszystkie ataki

Niezawodne wykrywanie zagrożeń było połączone z utrzymaniem niezmienionej wydajności komputera. Eset spowalniał chronione urządzenie – każdy antywirus to robi – w mniejszym stopniu niż przeciętny program.

Wydajność Eset - AV TEST
Za minimalne wykorzystywanie zasobów komputera z systemem Windows dostał nagrodę AV-TEST Best Performance 2021 Award

Zaufania do Eset Internet Security nie podważały fałszywe alarmy. Program nie blokował pobierania nieszkodliwych plików i nie mylił „dobrych” stron ze złośliwymi witrynami phishingowymi. Eksperci docenili to przyznając programowi nagrodę AV-TEST Best Usability 2021 Award.

Wyniki Eset Internet Security
Antywirus Eset od lat utrzymuje wysokie noty

Warto zauważyć, że również rozwiązania korporacyjne wypadły znakomicie, np. aplikacja na firmowe urządzenia mobilne otrzymała AV-TEST Best Android Security 2021.

„Zdobywając łącznie pięć nagród, firma ESET imponująco pokazała, że ​​inwestuje dużo pracy w wydajność i ochronę swoich produktów – zarówno dla systemu Windows, jak i Androida”, podkreślał Andreas Marx, dyrektor generalny AV-TEST.

Antywirus Eset Internet Security recenzja – podsumowanie ochrony przed złośliwym oprogramowaniem

Pora na podsumowanie i opinie redakcji. Czy Eset Internet Security rzeczywiście gwarantuje niezawodne wykrywanie zagrożeń?

Zalety Eset Internet Security:

 • wielowarstwowy system ochrony komputera przeciwko ransomware, phishingiem, spyware, adware i innym destrukcyjnymi programami,
 • mocna ochrona połączona z minimalnym wpływem na wydajność komputera i brakiem fałszywych alarmów – to docenili niezależni testerzy.
 • wykorzystanie nowoczesnych technologii, m.in. zaawansowanego uczenia maszynowego, które pozwala skuteczniej wykryć wirusy i malware do tej niezidentyfikowane,
 • wykorzystuje oparty na chmurze system reputacji,
 • menu, którego obsługa nie sprawi kłopotu dla mniej zaawansowanych użytkowników,
 • solidna ochrona bankowości internetowej,
 • tryb gier – Eset Internet Security automatycznie przełączy się w tryb dyskretny jeżeli uruchomisz aplikację w trybie pełnoekranowym (m.in. nie wyświetli powiadomień pop-up o aktualizacjach),
 • monitor sieci domowej (dowiesz się czy domowy router jest odporny na ataki hakerów),
 • lekkość – Eset Internet Security nie spowalnia nadmiernie pracy komputera,
 • opcja oszczędzania baterii w laptopie (np. skanowanie dysków zostanie przełożone do czasu podłączenia urządzenia do zasilania),
 • zaawansowane narzędzia diagnostyczne, m.in. Eset Syslnspector, które przygotuje raport z najważniejszymi informacjami o bezpieczeństwie Twojego urządzenia,
 • na doświadczonych użytkowników czeka opcja dostosowania ustawień programu,
 • nad rozwojem antywirusa pracują specjaliści z biura Eset w Krakowie,
Skanowanie komutera Eset
Eset Internet Security ma bardzo skuteczny skaner złośliwego oprogramowania
Pomoc techniczna - formularz kontaktowy
Polska wersja językowa produktu i wsparcia technicznego to jeden z mocnych punktów Eset

Wady Eset Internet Security:

 • brak możliwości wykonania szybkiego skanowania,
 • chmurowe skanowanie jest w Eset Internet Security płatne (w cenie pakietu) choć niektóre antywirusy oferują je darmo w bezpłatnych wersjach programu,
 • część narzędzie dostępnych jest tylko w droższym planie (Eset Smart Security Premium) – LiveGuard, Secure Data, menedżer haseł,
 • to program dedykowany raczej na komputery z systemem Windows oraz urządzenia z Androidem, wersja produktu na urządzenia Mac ma mniej funkcjonalności, nie ma wersji na iOS,
Panel programu Eset Internet Security
Konfiguracja kontroli rodzicielskiej i Anti-Theft jest dość skomplikowana i może być trudna dla osób z mniejszą wiedzą techniczną

Eset Internet Security to zależy:

 • pełny skan komputera przy użyciu tego antywirusa może potrwać dłużej niż w przypadku innych programów antywirusowych (nawet do 5-6 godzin) jednak skanowanie komputera jest dokładniejsze m.in. ze względu na UEFI oraz WMI.
 • antywirus nie ma wielu aplikacji, które towarzyszą innym programom, np. sieci VPN i menedżera haseł,
 • przed bezpłatnym testem Internet Security należy podać swoje imię, nazwisko, kraj oraz adres e-mail, jednak nie ma wymogu podania danych karty kredytowej.
Eset a inne antywirusy
Producent zaleca odinstalowanie innych antywirusów (jeżeli masz je oprócz Eset)

Sprawdź aktualne promocje na ESET 👉

Eset Internet Security – często zadawane pytania (FAQ)

Czy antywirus Eset Internet Security jest dobry?

Tak, Eset Internet Security to dobry antywirus, wskazują na to wyniki badań niezależnych ekspertów. Ochrona przed wszelkimi szkodnikami i zagrożeniami płynącymi z sieci połączona jest z minimalnym wpływem na wydajność systemu (program nie spowalnia komputera) oraz nie zgłasza fałszywych alarmów.

Jakie są wymagania systemowe, żeby korzystać z Eset Internet Security?

Oto warunki techniczne, które musi spełnić Twoje urządzenie, aby zainstalować program Eset Internet Security:

Windows 11, 10, 8.1, 8, 7 z SP1 i zainstalowanymi najnowszymi aktualizacjami,
macOS 12 (Monterey), macOS 11 (Big Sur), macOS 10.15 (Catalina), macOS 10.14 (Mojave), macOS 10.13 (High Sierra), macOS 10.12.x (Sierra),
Android 5.0 lub nowszy.

Twoje urządzenie musi być połączone z Internetem, żeby zainstalować Eset Internet Security, a potem go aktualizować.

Jak pobrać i zainstalować Eset Internet Security?

Eset Internet Security pobierzesz ze strony producenta – wystarczy kliknąć w przycisk „kup teraz” i zostaniesz przeniesiony do sklepu www Eset. Możesz też skorzystać z wersji testowej i używać bezpłatnie antywirusa przez 30 dni. Instalacja odbywa się automatycznie.

Ile kosztuje Eset Internet Security?

Koszt Internet Security zależy od tego na ilu stanowiskach chcesz go zainstalować oraz jak długo ma być ważna licencja. Eset Internet Security kosztuje 168, 51 zł/1 rok, 252,77 zł/2 lata, 337,02 zł/3 lata. Pamiętaj, że program możesz testować za darmo przez 30 dni.

Sprawdź aktualne promocje na ESET 👉