Kontakt  |  Praca | English

remote system administration

PC Guard Spółka Akcyjna


z siedzibą w Poznaniu przy ul. Jasielskiej 16, dla której Sąd Rejonowy Poznań Wilda i Nowe Miasto Wydział VIII KRS prowadzi rejestr pod nr0000137173 NIP 779-21-28-540
Wysokość kapitału zakładowego 30 688 591 PLN; kapitał opłacony w całości.

 

Poznań


ul. Jasielska 16, 60-476 Poznań
tel./faks 0-61 84 34 266
tel./faks 0-61 84 34 270
bramka gsm 606 723 758
e-mail: biuro@pcguard.pl

Prezes Zarządu: Mariusz Bławat

 

Prokurent: Dariusz Grześkowiak

Warszawa


ul. Kierbedzia 4, 00-728 Warszawa
tel. 0-22 86 86 007
tel. 0-22 84 10 263
tel. 0-22 84 13 566
faks 0-22 84 09 753

 

Dyrektor oddziału:
Karol Goszczyński
e-mail: karol.goszczynski@pcguard.pl
 
Kierownik zespołu wdrożeniowego:
Jacek Kaczor
e-mail: jacek.kaczor@pcguard.pl
 
Kierownik projektu:
Marcin Kaczor
e-mail: marcin.kaczor@pcguard.pl

Katowice


ul. Czerwińskiego 6, 40-123 Katowice
tel. 0-32 60 87 698
tel. 0-32 60 87 699
faks 0-32 20 10 336
Dyrektor oddziału: Karol Goszczyński
e-mail: karol.goszczynski@pcguard.pl


  

Sekretariat


Justyna Nadstazik
Przyjmowanie zleceń wdrożeniowych
Graffiti oraz zleceń
sprzętowo-technicznych.
tel. 0-61 84 34 266 wew. 30 
e-mail: sekretariat@pcguard.pl

 

Pomoc on-line


Pomoc on-line tel. 0-61 84 71 251 hotline@pcguard.pl

 

 
GRAFFITI - Dział handlowy


handlowy@pcguard.pl

 

Jan Jankowiak

   

tel. 0-61 84 34 266 wew. 55 
e-mail: jan.jankowiak@pcguard.pl
gsm 604 147 741  

Maciej Nowak

   

tel. 0-61 84 34 266 wew. 52 
e-mail: maciej.nowak@pcguard.pl
gsm 606 144 264  

Piotr Sawiński

   

tel. 0-61 84 34 266 wew. 32 
e-mail: piotr.sawinski@pcguard.pl
gsm 662 536 659  

Kontakt z prasą

prasa@pcguard.pl

 

GRAFFITI - Dział wdrożeń


Rafał Nowak
Dyrektor ds. wdrożeń
 
e-mail: rafal.nowak@pcguard.pl

Jarosław Nowak
Dyrektor ds. wdrożeń
 

e-mail: jaroslaw.nowak@pcguard.pl
Jacek Kaczor
Kierownik zespołu wdrożeniowego
 
e-mail: jacek.kaczor@pcguard.pl
Dominik Małolepszy
Kierownik projektu 
e-mail: dominik.malolepszy@pcguard.pl

 

 

 

ASCENT - Dział Handlowy - Poznań


Joanna Bławat

 
tel. 0-61 84 34 266 wew. 60
e-mail: joanna.blawat@pcguard.pl
gsm 606 723 797

 

 

 

 

Marcin Grześkowiak

 
tel. 0-61 84 34 266 wew. 43
e-mail: kontakt@qstep.pl

 

Dział Techniczny


Przyjmowanie zleceń na oferty techniczne. Oferty techniczne. Serwis techniczny na miejscu i u klienta (sprzęt i programy ogólnego użytku).

techniczny@pcguard.pl

Wojciech Talaga

tel. 0-61 84 34 266
e-mail: wojciech.talaga@pcguard.pl
gsm 606 723 804

 



PC Guard S.A - w "Raporcie BPC PRODUKCJA"
Firma PC Guard S.A. została umieszczona w Raporcie BPC - PRODUKCJA oraz w przez firmę Budiness Penetration &
31/7/2014 | Zobacz więcej  


PC Guard S.A - w "Raporcie BPC BRANŻA METALOWA"
Firma PC Guard S.A. została umieszczona w Raporcie BPC - BRANŻA METALOWA oraz w przez firmę Budiness Penetration &
31/7/2014 | Zobacz więcej  


Wdrożenie Graffiti.ERP w firmie Key Company Sp. z o.o.
Kolejne wdrożenie w ramach dotacji z UE "Działanie 8.2 Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka".
15/5/2014 | Zobacz więcej  


Zobacz archiwum aktualności  

PC GUARD SA. ul. Jasielska 16, 60-476 Poznań | biuro@pcguard.pl
copyright © 2004-2013 Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka plików cookies | O spółce | Produkty | Aktualności | Dla inwestorów | Pressroom | Kontakt